Surf vol. 2

A je to opět tady. Na první mood surfovací post jsem měl celkem slušný reakce a dnes mám chuť si to zopakovat. Tak chytíme nejbližší vlnu a jedem.

Za dobu psaní tohohle blogu jsem ještě neměl tvůrčí krizi a vždycky mi ty články jdou tak nějak samy. Přijde krize? A jak moc bude bolet? Už jen to, že držím článek týdně po takovou dobu, mě překvapuje. Vždycky sem býval král v nekonzistenci. Zázraky

Tenhle srpen máme ve firmě krokovací soutěž. Nasadil sem tempo „alespoň dvacet tisíc kroků denně“ a jsem zvědavej jak dlouho to vydržím. Tenhle článek píšu po 25k krocích a možná u něj usnu. Ale ta radost z pohybu je super. Baví mě, když se lidi takhle navzájem hecujou k pohybu. Já jsem teda zvyklej chodit normálně pěšky. Ale teď to beru vážně a chci bojovat o první místo. Sebepřekonání. Do skonání.

Poslední měsíc a půl se zase pravidelně sauním alespoň jednou týdně. Ten hladkej obličej po sauně? Hmm. Ale mám otázku. Proč existujou lidi, který jdou do sauny se svojí holkou a neustále výhružně kontrolujou, kdo jim na tu holku kouká? We get it, máš tribalek a žárlíš. Ale my jen relaxujem, tvoje dívka nás nezajímá. Jo a taky mi někdo vysvětlete, proč lidi chodí do páry s prostěradlem? Fuj.
A kdo se už zkoušel v páře klouzat?

Proč rapový koncerty začínaj tak pozdě? Já se cejtim jak dědek. Ale když interpret začíná show v půlnoci, tak smutním. Asi jsem rozmazlenej ze Sedmičky. Ve 22 konec a hurá na procházku Prahou domů. Tak ještě, že teď se hraje hodně venku a musí se do těch deseti končit.

Plus rapovejch koncertů: radost koukat na ty tenisky. (Jo, už je to trochu deformace. Přistihuju se, že na ulici koukám holkám nejdřív na boty.)
Mínus rapovejch koncertu: vyžvejkaný děti.

Lidl je nejlepší obchod na světě. A teď ani nemluvím o jejich merchandise. A to se ty tenisky přeprodávaj až za tisíce korun. (V UK prej i přes 2k euro, wtf). Ne. Lidl = skvělý džusíky. A spousta dalších věcí. A ta jejich zmrzlina? Chutná to jak Häagen Dazs. Cookies and cream, mohl bych to žrát furt!

Léto je v plným proudu a já se pořád nebyl koupat. Přijde mi to trestný, ale serou mě ty plný koupáky. A já prostě nemám rád přírodní koupání. Alespoň jednou bych to měl dát, když se na léto těším celou zimu. Ale představa šílenejch front na Slavii nebo Podolí je moje noční můrá. Někdo tip na klidný koupaliště? Díky.

V antikvariátu v Mělníku jsem si koupil vinyl Michala Tučnýho – Poslední Kovboj. Letošní léto je fakt super.

Jo a koupil sem si Converse Chuck Taylor. (to jsou ty klasický vysoký). Koupil jsem si je týden po tom, co jsem na táboření holkám pracně vysvětloval, že tu siluetu nemám rád a asi si jí v životě nekoupím.
Poučení? Asi v tom žádný není. Možná, že co se týče módy, budu se neustále překvapovat.

Díky za přečtení!
Lásku pásku!

Chceš mě podpořit? Sdílej to se světem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *