Olízni obě strany mince

A je to tu, nejdebilnější titulek ever. Přišel randomly, stejně, jako nápad na dnešní kratší post. Přiznám se, že jsem neměl připraven článek a musím psát po náročném návratu z Chorvatska. A to mě k tomu taky inspirovalo. Takže jaký dvě strany mince budem lízat? Well… stačí číst dál.

Ještě mě napadlo to pojmenovat „Užívejte si bipolárně“, ale to bych zabrušoval do tématu psychickejch troubles, kterým by se měli věnovat fundovaní lidé.
A o čem to tedy je dnes? O tom, že člověk by měl umět poznat obě strany mince, vyzkoušet si obě, či co nejvíce možností, než začne se souzením. A obecně o objevování a kombinování. Příklady included. Jdem na to.

Obecně se snažím nežít jednobarevnej život. Miluju ochutnávat a zkoušet. Ale spíš zážitky, než jídlo, na to jsem vybíravej hlupec. Zkrátka ve smyslu zkoušet všemožný přístupy a zážitky. Nemám rád fixování se na jeden styl, jeden přístup, jednu variantu čehokoliv. Jako třeba nosit jenom Nike. (Proboha, fakt do jdu demonstrovat na teniskovým příkladu?) Nike je moje nejoblíbenější značka tenisek, ale pořád mám v botníku i Conversky, Vansky, Adidasky a další…

Teď míň povrchní příklad jo? Teď jsme byli na dovolený v Chorvatsku. S kolegama jsme se rozhodli udělat si zážitek a vyjet vlakem do Chorvatska. 15 hodin, ty vole. Měli jsme poměrně hezký apartmány ve vile, kousek od pláže. A s infinity poolem. Takže soukromej bazén s výhledem na moře. Jako paráda a za mě poměrně luxus. A ještě v, údajně, luxusnější části Chorvatska – Opatiji. Já, ale prostě nechci celou dovolenou jen vysedávat v baru na cool drinkách, luxusním jídle a nebo ležet u private poolu.

Já potřebuju vyzkoušet i ten protipól. Jít do autentickýho místního grilu na jídlo. Jít se potit na vejšlap na blízkou horu, vyzkoušet si i jiný věci než lenošení.A to jsem přesně dělal. Měl jsem lokální ne-fancy pljeskavicu s domácím chlebem, ve stylu pity (btw normálnímu chlebu se říka Kruh. Umíral sem. Klára obědvala jen kruh. Dát si na oběd kruh. LOOOOL). Takhle jsem měl vyváženou nabitou mini dovolenou, kde sem se ani chvíli nenudil a vyzkoušel jsem si obě strany mince. Teda, olíznul je. Jo a taky sem poprvý v životě jedl mušle. Mňam.

Miluju to takhle kombinovat v životě. Jeden víkend luxusní hotel, wellnes, kavárny, odpočinek. Druhej víkend tábořit s kamarádama v tee-pee, bez teplý vody a elektřiny v údolí. Oboje si naprosto užiju a z obojeho mám skvělé zážitky. Dělat pořád dokola jedno, by mě asi nudilo.

Stejně tak rád řeším módu. Sice většinu času nosím street fashion a merchový věci, ale miluju to protočit a dát smart casual, nebo alespoň kombinovat tyhle prvky. A hudba to samý. Trap, hardcore, rock, country, metal. Chci ochutnávat a bavit se.

Bavit se je totiž základ. Nezaseknout se v rutinách a stereotypech. Zkoušet nový věci, poznávat, co nás bude bavit. Ležení na lehátku je super, ale hrozí, že proležíš spoustu zážitků a aktivit, ze kterejch budeš mít radost.

Díky za přečtení. A prosím Vás, nelízejte doopravdy mince, sahá na ně hrozně moc lidí. Je to regulérní hazard se zdravím.

Lásku!

Chceš mě podpořit? Sdílej to se světem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *