Nový projekty, ne trajekty.

To se rýmuje. I love it. Dneska to bude takový napůl jako tiskovka, zároveň prostě moje čistý nadšení a rozkecání se. Dneska chci mluvit nejen o jednom ze svých nových projektů. O jakým? To se dozvíte v článku. Jedem!

Já mám rád teamwork. Takovej ten nenucenej, nadšenej teamwork, kdy parta lidí pracuje se společným cílem a je tam cejtit energie a nadšení. Neuvěřitelně mě to inspiruje na sobě víc makat a přinést na stůl nápady a kus práce. Už na základce, kdy jsme natáčeli videa z wowka a cska, vymejšleli jak to posouvat a snili. Těch projektů od dětství přes pubertu bylo spousta, z každýho jsem si vzal nějaký střípky vědomostí a ponaučení. Některý chvilku fungovaly, některý umřely rychle, některý nespatřily oficiálně světlo světa. Ale vždycky mě to bavilo.

Nemusí jít o business, abyste si nemysleli, není to o money makingu a podobnejch věcech. Jde o čistý nadšení pro tu věc. Ať už to bylo točení videí, nebo když jsme zakládali všelijaký webovky, protože nás fascinovalo, že můžeme posílat do světa informace o věcech, co nás bavěj. A mnoho dalšího. Mě na tom nejvíc baví ta energie, jak už jsem zmiňoval. Večerní brainstorming sessions, který se protáhnou do noci. Momenty, kdy vás random napadnou zlepšení a zajímavý nápady, zastavíte se na ulici a musíte si to zapsat. Ten hlad po tom, posouvat to dál.

Takovýhle nadšení mám třeba u našeho podcastu. Blog dělám sám a chybí mi tam ten aspekt tý spolupráce. No, teď mám v životě další projekt, do kterýho jsem se mohl zakousnout. A mám z něj opravdu radost.

Už delší dobu si všímám absence místa, kde by se lidi zajímající se o wrestling dozvěděli o všem, co se děje, jak u nás, tak ve světě. Je tu jen jeden web, který se zaměřuje pouze na informace o WWE. Naštěstí nejsem jedinej, kdo si toho všímá a pociťuje tuto absenci. S mým kamarádem Michalem Petrgálem jsme se teda rozhodli, že to změníme a dali jsme dohromady redakci z talentovaných lidí. V tuhle chvíli je nás 6 a věříme, že porostem. Z práce kluků jsem naprosto nadšenej a každej den se pozastavuju nad tím, jakej maj přehled a know how.

Nechtěli jsme žádnej zbrklej start, příspěvky na facebooku oznamující “novou stránku, která poroste a budem tam přidávat pravidelně”. Dlouho jsme to plánovali a ladili, vymejšleli jak budem fungovat, přispívat, jakej bude formát. Nakonec jsme jako startovací platformu zvolili facebook, kterej nám pro pravidelný novinky pro českou wrestlingovou komunitu, přijde jako nejlepší volba. Pokud všechno půjde dobře a bude zájem, doufáme v další růst (web, youtube, možností je spousta). Nějakou dobu jsme jeli v naprosto nesdílecím módu, kdy jsme denně přidávali novinky, jako bysme fungovali naostro, ale na stránce jsme neměli žádného fanouška. Když jsme si ověřili, že to funguje a zvládneme přispívat v nastaveném řežimu, pustili jsme to ven ve fázi jedna – skrze reklamu s účelem sbírání lajků. Samosebou vhodně zacílenou. Takhle jsme nějaký čas sbírali relevantní fanoušky, které však nebyli z naší části wrestlingové bubliny v cz/sk. A něco po měsíci, kdy jsme si otestovali fungování sami před sebou i před cizími fanoušky, jsme se rozhodli pustit tenhle projekt i mezi své známé a do naší bubliny. A hrdě se k němu přihlásit.

Čeká nás toho ještě spousta, ale když vidím nadšení všech, kdo se na projektu podílí, mám fakt důvěru v to, že to půjde dobře. Bude to ještě dobrodružství, ale těším se na všechny další online porady, diskuse, výmysly, zlepšení a snahu to posouvat na další levely.

Takže tak, o tom to dneska bylo.
Pokud vás zajímá, jak nám to jde, nebo vás zajímá co se děje ve světě wrestlingu. Můžete nás podpořit a sledovat TADY. Budem nesmírně vděčný.

Díky za přečtení. A pokud máte v hlavě nějaký projekty, který chcete realizovat. Jděte do toho, je to zábava a super zkušenost, ať to dopadne jakkoliv.

Díky!
Lásku!

Chceš mě podpořit? Sdílej to se světem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *