Hele mladej, poslouchej…

Okej, je léto v plným proudu. Všichni cestujem, chodíme, běháme, žijeme, lenošíme. Nastal čas „dát zpátky“. Já teď poctivě krokuju do firemní soutěže o nejvíc kroků v měsíci a mám zase konečně víc času poslouchat podcasty. Tak mě napadlo, že se tu s váma podělím o svoje nejoblíbenější za poslední dobu a podpořím podcasty.

Sám podcast dělám a miluju to. Mám radost, když se o našem podcastu někdo zmíní, pošle ho dál, pochválí nebo dá zpětnou vazbu. Tak je na čase udělat to samý pro ostatní. A zároveň vám dát sondu do toho, co mě baví. Ready? Jedem, tady je moje top 3 za poslední měsíce.

Tradeshow

Abych citoval Instagram bio „Podcast a zin o streetwearu, teniskách, rapu a fotbale.“
Přesný. Podcast, kterej dělá Radim Stezka (Queens, Queens podcast) a zve si tam zajímavá jména z česko-slovenské fashion scény. Povětšinou velmi zajímavý povídání, který umí jít do hloubky a člověk díky němu nahlídne do toho, jak funguje fashion v Čechách. Ať už brandy, obchody nebo design. Jediné co bych občas vytknul, je kvalita zvuku, ale nejsem audiofil a jsem s ní celkem v pohodě a rád podcast poslouchám. Pro lidi, který baví móda a rap, doporučuju!

Odkaz na spotify

Kávička (S Michalem)

Legendární lokální podcast se letos dočkal rebootu. Michal Petrgál se toho nebál a šlápnul do toho, co tak dobře umí. Sedá si pravidelně k mikrofonu a mluví o wrestlingu. Recenze shows, previews shows nastávajících (ideální, pokud nesledujete produkt a chtete se podívat na show, krásně vás uvede do souvislostí), novinky z wrestlingového světa a tak dál. Do toho krásně mluví i o svojí vlastní promotérský činosti s Art Of Wrestling a nechává nahlédnout pod pokličku toho, jak to dělá. Zajímá vás wrestling? Bez diskuse pouštějte do uší.

Odkaz na spotify

Ladislav Sinai Podcast

Já jsem nějakej moc rapovej poslední dobou, heh. Láďa si do podcastu zve převážně lidi z rapový scény, ale ne výhradně. Má takovej svůj osobitej styl zpovídání hostů, kterej ne každýmu může sednout, nebo si na něj chvilku zvyká. Ale jakmile se dostanete přes to, že mu budete počítat každý „klasicky“ a „very nice“ (a začnete to milovat), tak se vám otevře osobitý nahlídnutí do životů nejen raperů. Za poslední dobu bych zmínil hlavně díly s Vojtou Čepem (kterej stojí za resell storem Section), Robinem Zootem z Milion+ nebo s youtuberem PEEETAAATV.
Hodiny dobrý zábavy na youtube i spotify.

Odkaz na spotify
Odkaz na youtube

Poslouchám i další věci, třeba teď si jedu podcasty o penězích a doháním finanční gramotnost, kterou jsem v pubertě nenabyl. Ale nic co by bylo natolik v topu, abych to tu vylepil, spíš to míchám.

Jestli máte tips na dobrý podcasty, slidujte mi je do DM’s na Baze_Hollywood!
Díky za přečtení!
Lásku.

Chceš mě podpořit? Sdílej to se světem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *