Checkin’ up

Checkups sou důležitý. Dneska si tak nějak blogískově dám check up toho, jak to tu probíhá, jak zrajou některý věci o kterejch sem tu psal. A jak vůbec probíhá 2020. Ready? Pomeee.

Za měsíc oslavím s tímhle blogem rok, přijde mi to neuvěřitelný. Rok v kuse každou středu napsat článek. To už jsem efektivní copywriter! Pustím si teda novýho MGK (je to fakt dobrý!) a trochu se rozepíšu. O tomhle roce, blogu, článcích… O všem! Protože o tom tenhle blog je… O všem. O všem o čem chci!
Ste ready na nálož roku 2020?

Za prvé mi fakt přijde neuvěřitelný, že si každý týden sednu a připravím článek. Bral jsem to jako velkej pokus, jestli dokážu být konzistentní. Jestli vydržím. Pár blogů už jsem startoval a vždycky do dvou měsíců umřely. Tady jsem si od začátku nastavil cíl “jeden článek týdně, ve středu, v 19:00”. A ono to funguje. Dovolený, nemoci, výlety, osobní trablíčky… nic mě nezastavilo a já doufám, že to takhle půjde dál.

Co mě těší mnohem víc, je, že ten blog pořád čtete. Respektive, že se pořád přidávají noví čtenáři, statistiky vypadají dobře. A nejvíc mě těší zpětná vazba. Občas mi přijdou pochvalný zprávy ohledně formy, ale nejvíc si cením těch, které mi děkují. Zprávy o tom, že se díky mně na něco díváte jinak, něco si uvědomíte, nebo vám jen pomůže si to přečíst. Neuvěřitelný. A obrovskej hnací motor pro mě. Díky.

Občas sedím a přemejšlím, o čem jsem psal pár měsíců zpátky. Ale zatím se mi daří se neopakovat. Některé články byly hlubší a zůstanou. Některé byly k aktuálnímu dění a jejich aktuálnost pomine. Ale to má asi každej blog. A já se mám k čemu vracet. Částečně je to i takovej můj deníček, co s váma sdílím. A za mě je rok 2020 vlastně super. Není jednoduchej, ale rostu. Rostu jako málokterej rok předtím. Když jsem se na silvestra, ještě zadanej a plnej plánů, který už nejsou, rozhodl, že rok 2020 bude skvělej rok… a můj rok, pevně jsem tomu věřil. Věřil jsem tomu i když přišla korona. I když přišel rozchod. Když se děly všechy hrozný věci, pořád jsem věřil, že tohle je můj rok a všechno mě to posune. A tak se děje.

Rozchod stál za hovno. Ale mám novou známost, se kterou je mi mnohem líp, než mi bylo v předchozím vztahu. Korona stojí za hovno, ale naučil jsem se efektivně pracovat z domova. Víc si vážím zdraví, víc pro něj dělám. Měl jsem spoustu času přemejšlet a řešit svůj život a kam se budu posouvat dál. Po třech letech jsem se rozhodl opustit místo, kde jsem mohl “v pohodě” bejt dál. Možná nafurt. Ale chtěl jsem se posunout. A tak 1.10. nastupuju do firmy, kterou považuju za svůj lovebrand. Budou to nový challenges, budu se muset dál učit. Ale to je to, co chci. Nezůstat stát. Učit se a jít si za svým. Sny si člověk nevybírá. Ale vybírá si, jestli si je bude plnit (wow. cejtím ig motivační obrázek).

Takže přes všechnu bolest a strasti, je tohle skvělej rok. Protože je v něm i spousta radosti, lásky a dobra. A na to se budu soustředit. Protože PMA!
Rozepisoval sem se tu kdysi i o čtení. A i to se mi zatím daří. Končí 9. měsíc a já mám přečtených 9 knížek. 10 už mám rozečtenou, takže možná letos stihnu i jednu bonusovou. Čtení mi chybělo a poslední roky jsem se vymlouval, že na něj nemám tolik času. Teď se učím si ten čas dělat. A jsem za to neskutečně vděčnej, protože je to paráda.

Těch změn je letos prostě strašně moc. Pro nás pro všechny. O některých se bavit nechceme, některé nám dělají radost. Pojďme se soustředit na ty druhé a z těch prvních si vzít maximum. Je jedno co se bude dít venku, jen nesmíme přestat růst.

Díky za přečtení, moc si toho vážím.
Lásku!

Chceš mě podpořit? Sdílej to se světem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *